Парацетамол Дансон 500 mg таблетки
Парацетамол Дансон 500 mg таблеткиParacetamolЛекарствен продукт без лекарско предписаниеТерапевтични показания: Парацетамол Дансон е лекарство което овладява лека до умерена болка и понижава високата температура. Лекарственият продукт е подходящ за приложение при възрастни, вкл. лица над 60 години и деца на възраст над 12 години за:...
Лекарства без лекарско предписание
Хепарин ПЛЮС ДС гел, 50 гр.
Хепарин ПЛЮС ДС гел, 50 гр.Heparin sodium, troxerutin, dexpanthenol, benzocaineЛекарствен продукт без лекарско предписаниеПредназначение: Хепарин ПЛЮС ДС е комбиниран лекарствен продукт, който съдържа Хепарин натрий, Троксерутин, Декспантенол и Бензокаин. Повлиява благоприятно отока, възпалението и кръвонасяданията при приложение върху кожата, благодарение на съдържащите се в него...
Хепарин 1000 ДС 1000 IU/g гел, 50 гр.
Хепарин 1000 ДС 1000 IU/g гел, 50 гр.Heparin sodiumЛекарствен продукт без лекарско предписаниеПредназначение: Хепарин 1000 ДС гел е лекарствен продукт, съдържащ хепарин, който повлиява благоприятно отока, възпалението и кръвонасяданията при приложение върху кожата. Хепарин 1000 ДС гел се използва при различни заболявания на повърхностните вени...
Гастробене Двойно действие, перорална суспензия 200 мл
Гастробене Двойно действие, перорална суспензия 200 мл500 mg/ 325 mg/ 213 mg/ 10 mlSodium alginate, Calcium carbonate, Sodium hydrogen carbonateЛекарствен продукт без лекарско предписаниеПредназначение: Това лекарство съдържа натриев алгинат, калциев карбонат и натриев хидрогенкарбонат. Натриевият алгинат образува защитен слой по повърхността на стомашното съдържимо („сал”...
Ксалерган 5 mg/ml перорални капки 20 мл
Ксалерган 5 mg/ml перорални капки 20 млLevocetirizineЛекарствен продукт без лекарско предписаниеПредназначение: Ксалерган е противоалергичен лекарствен продукт, който съдържа като активно вещество левоцетиризинов дихидрохлорид. Използва се за лечение при възрастни и деца на възраст над 2 години на проявите на: алергичен ринит (сенна хрема), вкл. персистиращ...
Ксалерган 5 mg таблетки
Ксалерган 5 mg таблеткиLevocetirizineЛекарствен продукт без лекарско предписаниеПредназначение: Ксалерган е противоалергичен лекарствен продукт, който съдържа като активно вещество левоцетиризинов дихидрохлорид. Използва се за лечение при възрастни и деца на възраст над 6 години на проявите на: алергичен ринит (сенна хрема), вкл. персистиращ (продължителен) алергичен ринит;...
Милофен Кидс 20 mg/ml, перорална суспензия 100 мл
Милофен Кидс 20 mg/ml, перорална суспензия 100 млIbuprofenЛекарствен продукт без лекарско предписаниеПредназначение: Милофен Кидс съдържа ибупрофен, който принадлежи към rрупа лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства (НСПВС). Той действа като облекчава болката, отока (възпалението) и понижава високата температура. Милофен Кидс може да се използва за облекчаване...
Травма 112, емулсия 75 ml
Травма 112, емулсия 75 mlМедицинско изделие Клас IПредназначение: Продуктът представлява балансирана комбинация от природни, биологично активни етерични масла и витамини в иновативен BOV флакон, запазващ качеството на продукта след първа употреба до края на срока на годност. Внимателно подбрания състав на Травма 112 подпомага естествената...
Бай Тач х 50 филм. табл за здрави бъбреци и жлъчка
Бай Тач х 50 филм. табл за здрави бъбреци и жлъчкаПредназначение: BAI THACH е доказала се комбинация на растителна основа, използвана в традиционната източна медицина за подържане на нормална функция на бъбреците и жлъчката. Подходящ за ежедневна превантивна употреба. Активни съставки: Активни съставки в дневна...
VG-5 х 30 филм. табл за здрав черен дроб
VG-5 х 30 филм. табл за здрав черен дробПредназначение: VG-5 е специална комбинация на растителна основа по класическа източна рецепта, която има детоксикиращо действие. Подкрепя чернодробната функция и поддържането на нивата на чернодробните ензими в норма. Активни съставки: Активни съставки в дневна доза от 4...